Spolupráce 2017-10-18T20:28:37+00:00

Najdeme a nasměrujeme potenciální klienty přímo k vám.

Lead Generation Vám pomůže získat kontaktní údaje potenciálních klientů, kteří mají zájem o vaše zboží nebo služby.

Finanční sektor

Najdeme pro vás potenciální klienty, kteří mají zájem o hypotéky, půjčky, spoření, kreditní karty, životní pojištění nebo další finanční služby.

Ve finančním sektoru působíme dlouhodobě. Orientujeme se napříč nabídkami a aktuálními trendy. Spoluprací s námi sázíte na jistotu. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, která vede k vzájemným benefitům.

Máme zájem

Zábavní sektor

Najdeme pro vás klienty se zájmem o počítačové hry, sázení, hazardní hry, hudbu nebo elektronické knihy.

Věříme v zábavní sektor, ve kterém se velmi dobře orientujeme. Víme, kde jsou vaši potenciální klienti, kteří se zajímají o produkty ze zábavního sektoru. Spolupráce s námi vám přinese řadu výhod a především nové klienty.

Máme zájem

Software

Vyhledáme pro vás potenciální klienty, kteří se zajímají o softwarové produkty a podpoříme tak vaše prodeje.

Software mění život milionům lidí a firem po celém světě. A my jsme u toho. Najdeme pro vás klienty se zájmem o konkrétní softwarová řešení. Trendy v softwaru se proměňují a my víme, po čem lidé a firmy touží. Naše spolupráce bude oboustranně výhodná.

Máme zájem

Ostatní služby a produkty

Naším uměním je najít zájemce a potenciální klienty. Máte produkty a služby, pro které hledáte zákazníky? Nabídněte nám váš zajímavý produkt.

Jsme dobří obchodníci a zprostředkovatelé. Stále hledáme další produkty a služby, které můžeme nabídnout potenciálním zákazníkům. Neváhejte se nám ozvat. Rádi s vámi probereme možnosti spolupráce.

Máme zájem

Máte zájem o spolupráci?

Zjistěte, jak můžeme pomoci rozvoji vašeho podnikání.
Prvním krokem spolupráce s námi je audit vašich prodejů!